Знакомства в Ужгороде

1441

Серйозність намірів. Наші клієнти – реально існуючі самотні чоловіки, які проживають на території провінції Квебек, Канада. Всі вони проходять перевірку на відсутність кримінального досьє і діючих шлюбних відносин. Кожного нашого клієнта ми знаємо особисто. У нас найкращі знакомства в ужгороде.
Співпраця тільки з шлюбними агентствами. Ми – не сервіс для знайомств і спілкування онлайн. Ми не працюємо безпосередньо з дівчатами з Європи, оскільки не маємо можливості встановити її особистість і реальне існування. Наше агентство зацікавлене лише в серйозних агентствах-партнерах, які, так само як і ми, перевіряють всіх своїх клієнтів.
Конфіденційність. Ми не продаємо і не купуємо анкети наших і ваших клієнтів. Вся особиста інформація використовується з їхньої письмової згоди і виключно за призначенням – для організації знайомства людей, що проживають в різних точках Землі.Легальность. Всі наші послуги надаються відповідно до чинного законодавства Канади. З кожним шлюбним агентством-партнером ми укладаємо юридичний договір про співпрацю.