Якою повинна бути сходи в будинку.

2-19-2019

Якою повинна бути сходи в будинку.

Найбільш поширеним матеріалом для виготовлення сходів в індивідуальному житловому будинку є деревина і метал, а також їх поєднання. Зв’язуватися зі збірними залізобетонними маршами і сходовими майданчиками, а також набірними ступенями недоцільно економічно і з естетичних позицій. Найекономічнішим варіантом, звичайно, є дерев’яна драбина, хоча і тут все неоднозначно (деякі шедеври теслярського мистецтва можуть перевищувати вартість самого будинку). До переваг влаштування дерев’яних сходів також можна віднести меншу вагу дерев’яних елементів порівняно з металевими і відсутність необхідності зварювання. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кованые лестницы в волгограде.
При виборі виготовлення сходів з деревини звертайте увагу на сортність матеріалу. Деревина 1 сорту володіє найменшим кількість сучків і дефектів, а також розкидом властивостей. Однак дерев’яні сходи потребуватиме періодичного догляду – покриття антипіренами, антисептиками та лаками.
Але цей відхід не порівнянний за витратами часовим та фінансовим з зовнішнім виглядом, який виграє практично завжди в порівнянні з сходами з інших матеріалів. Сходи бувають одномаршові, двохмаршові (з проміжним майданчиком), прямі і поворотні (з виходом у бік відмінну від сторони входу), прямолінійні в плані і криволінійні і гвинтові. Будь сходах необхідні несучі конструкції – балки, косоури (поздовжні балки на які спираються безпосередньо ступені) і стовпи.