Які вироби виготовляють з металу.

2-27-2018

Які вироби виготовляють з металу.
Наявне обладнання дозволяє виготовляти нащільники, відкоси, короба, сливи, кутові елементи, елементи примикання для сучасних будівельних об’єктів та інші вироби різної конфігурації і кольорів за шкалою RAL в необхідних замовнику обсяги в найкоротші терміни. Фарбування виробів проводиться порошковими фарбами на сучасних фарбувальних лініях Newlac і Trewisan з попередньою оригінальної хімічною обробкою поверхні, що гарантує стійкість покриття до 50 років. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Продажа цветного|металлопроката.
Лазерна резка є передовим способом безконтактної обробки листового металу, що дозволяє досягти високої точності розкрою при мінімальній тепловій дії з відсутністю деформації заготовок і максимальним виходом готових деталей. Довжина фарбованих деталей до 7,5 м.
Крім перерахованого обладнання на підприємстві є парк токарних верстатів з обробкою деталей до Ø300мм. Контроль якості виконання замовлення здійснюється на кожному технологічному ділянці виробництва. Досвідчений персонал, високоточне обладнання та індивідуальний підхід до кожного замовлення забезпечують бездоганну якість його виконання.