Як зробити розслабляючий масаж.

7-29-2018

Як зробити розслабляючий масаж.

Нижче буде описана процедура звичайного масажу, зазвичай виконується для жінок після робочого і стресового дня. Не потрібно боятися, що не вийде – перед вами не стоїть завдання перед таким лікарем, як мануальний терапевт. Ви просто хочете здивувати і зробити приємне. Як правило, даний вид найбільш ефективний в домашніх умовах і у вечірній час. Пов’язано це з тим, що для такого розслабляючого і тонізуючий в той же час масажу потрібно підготовка, спеціальний вечірній баланс харчування людини, і після нього краще заснути. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі nuru massage.
Насамперед, слід підготувати людину до масажу. Після чого бажано злегка підкріпитися не важкою їжею. Сюди не повинні входити смажені продукти та спиртне. Можна замінити вечеря перед сном звичайним салатом з овочів: помідорів, цибулі і оливкової олії. Такий салат не дасть шлунку працювати в нічний час, і буде також відпочивати. З рідини, можна випити трохи мінеральної води або не міцного чаю.
Після прийняття душу, не слід одягатися, а краще відразу пройти в спальню на ліжко, де і відбуватиметься масаж. Так як в основному масаж буде робити чоловік, йому слід перевірити свої руки на наявність задирок та інших шкірних виступів на долонях, пальцях. Все це слід попередньо видалити, щоб не дратувати ніжну жіночу шкіру. Перед тим як почати масаж, приглушіть світло в спальні, замініть освітлення парою невеликих ароматних свічок, щоб обстановка умиротворяла і був спокійною для жінки.