Як зробити розслабляючий масаж.

9-11-2018

Як зробити розслабляючий масаж.

Що може бути краще масажу. Але завжди можна спантеличити своїх улюблених і запропонувати спробувати їм. В першу чергу потрібно забезпечити комфортну температуру в кімнаті: не дуже жарко і не дуже прохолодно. Пам’ятайте, що людина буде досить довго лежати і він не повинен замерзнути. Найкраще робити масаж на твердій поверхні, акцентуючи увагу на шиї, плечах і спині. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі nuru massage new york.
Почніть з легких масажуючих рухів. Рухайтеся від плечей до талії і всій спині. В області плечей докладайте більше зусиль, але по колишньому все робіть м’яко на цьому етапі. Зверніть особливу увагу на плечі і шию, так як вони найбільше страждають від сидячого способу життя. Просто збільште час масажу в цій області. Також можете застосовувати методи точкового масажу, м’яко натискаючи на певні точки.
У жодному випадку не масажуйте сам хребет. Всі види масажу кінцівок починаються з легкого розігріву. Якщо є проблема з локалізацією болю в якійсь точці, то почніть м’яко пальцями розслабляти і розминати це місце. Завершити сеанс масажу можна легкими рухами кінчиками пальців, злегка поплескуючи, рухаючись знизу вгору. Це дозволить заспокоїти шкіру і завершити приємну процедуру.