Як знайти слов’янську наречену.

12-10-2018

Як знайти слов’янську наречену.

Заголовок статті винесено вираз «синій птах». У деяких германських народів синій птах означала символ щастя. Інші джерела дають більш детальне додаток, що гонитва за синім птахом – це ілюзорна і безглузда гонитва за успіхом і щастям. Отже, вираз «гонитва за синім птахом» означає «шукати неможливе, витрачати час і сили даремно». Так на що ж варто витрачати час і сили в побудові відносин з чоловіком – іноземцем, а що потрібно просто відпустити або переосмислити. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі femmes lituaniennes.
Так чому ж слов’янські наречені так приваблюють чоловіків – іноземців. В них гармонійно поєднуються зовнішня краса і прихильність сімейним традиціям. І навіть плануючи відносини з іноземцем, що не збираються зациклюватися виключно на побут. Але в основному, якщо мова йде про першочергові цінності, родина залишається в пріоритеті. І в цьому кардинальна відмінність від жінок західного світу.
Знову – таки, не будемо узагальнювати, але за результатами довгого спілкування з чоловіками – іноземцями можна зробити висновок, що інститут шлюбу в їх країнах переживає кризу. І основною причиною, на жаль, є ставлення жінок до сімейним відносинам. Зокрема, небажання створювати сім’ю і нести за неї відповідальність. Але ніяка криза не може знищити бажання жінки створити сім’ю і народити дитину. Тож хіба можна дорікати жінок, якщо вони намагаються влаштувати особисте життя за кордоном. Чого чекає жінка в сім’ї.