Як замінити скло в будинку.

3-5-2018

Як замінити скло в будинку.
Між тим, немає ніяких причин для занепокоєння, оскільки цей процес, довірений кваліфікованим монтажникам, буде займати не так вже багато часу і сил, як здається спочатку. Щоб зрозуміти, що вам робити далі, слід ознайомитися з конструкцією склопакета. Сучасні теплозберігаючі вікна складаються з двох або трьох листів скла, з’єднаних разом в склопакет. Ці скла, розділені дистанційною рамкою, а простір між ними заповнюється благородним газом, зазвичай аргоном, який відповідає за теплозберігаючі властивості склопакета. Склопакет встановлений в рамках віконної стулки на пластикові накладки, а з внутрішньої сторони його утримують штапики, притискаючи до рами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі стекло купить.
Якщо порушується цілісність одного з стекол в склопакеті, нічого не поробиш – треба замінити весь склопакет. Заміну лише одного скла в склопакеті, який складається з двох, а то й трьох листів скла, процедура не з легких. Це специфічна й далеко не дешева робота, що вимагає спеціальних навичок. Для її здійснення майстер для початку знімає штапики, потім витягує всю скляну конструкцію, відвозить в майстерню, де вирізується нове скло строго по індивідуальних розмірах, остаточно підганяє його під розмір, знову транспортує його і вставляє на місце, відновлюючи герметичність склопакета.
Природно, що в домашніх умовах таку роботу якісно виконати неможливо. Крім того, очевидно, що це дуже трудомісткий процес, який також потребує набагато більше часу, ніж просто заміна склопакета на новий. Існують різні причини пошкодження вікон. Це може бути удар яким-небудь предметом, або навіть зіткнення з важким вазоном, що стоять на підвіконні, при сильному протязі, який спровокував відкривання вікна. Також вікно може стати традиційно воротами для дворових футболістів або мішенню для літаючого сміття під час природних каткализмов. Але тріщина може також бути результатом внутрішніх напружень, що виникають у склі.