Як взяти невеликий кредит через інтернет

7-10-2019


Споживчий кредит на амбітні цілі.

Ремонт будинку, довгоочікувана сімейна поїздка сподобалася машина, освіта для успіху, мила серцю покупка… Мрій обережно — адже мрії збуваються. Особливо тоді, коли коло твоїх можливостей розширює автокредит або кредитна карта. Дізнатися про своїх перевагах простіше простого.

Скільки я буду платити в місяць. Займайте відповідально, оцінивши свої можливості повернути кредит. Розрахуємо процентну ставку особисто для тебе — від 9% в рік. Вибирай, як швидко будеш повертати кредит — від 12 місяців до 5 років.
Кредитні картки X Hero і X Platinum — для повсякденних витрат і подорожей. Низька ставка — від 9% в рік. Відсотки платиш тільки за використаний кредитний ліміт. Повертай кредит, як тобі зручно — відразу чи поступово. Страхування покупок і подорожей по всьому світу. Тільки з картами X тобі доступна програма cashinsky.ua — заробляй подарунки з кожною покупкою і отримуй знижки.

Отримай гроші і купуй машину. Гроші отримаєш перед покупкою автомобіля. Низька відсоткова ставка — від 7%* в рік. Зареєструй машину  на своє ім’я за 30 днів після отримання кредиту. Без обмежень на вік машини, застави, оцінки і KASKO. Вибери найбільш підходящий термін повернення — від 12 місяців до 7 років. Нерівні дороги тобі дарма — отримай в подарунок страховку KASKO від ям.
Заповни бланк оцінки кредитного рейтингу і отримай пропозицію відразу. Оформи позику — гроші отримаєш відразу. Якщо ти клієнт іншого банку, гроші на твій рахунок зарахуємо відразу після укладення договору — за 15 хвилин.

Хочеш більш вигідні умови повернення. Пропонуємо рефінансування кредитів якщо у тебе від одного до трьох кредитів в інших місцях, ти можеш об’єднати їх в один з меншою процентною ставкою. Отримайте рішення про фінансування в середньому протягом 5 хвилин. Ти повертаєш цю позику, сплачуючи раз в місяць — від року до 5 років. Вибери вид позики — споживчий, автокредит або кредитний ліміт на карті X. Чим вищий кредитний рейтинг, тим краще умови позики. Вибирай, як хочеш отримати гроші — як споживчий кредит або кредитний ліміт на кредитній карті X.
Якщо у тебе в планах ремонт.
Споживчий кредит можна використовувати для ремонту житла. З калькулятором ремонту на раз – два дізнайся орієнтовну вартість свого ремонту.
Фінансуємо до 95% від вартості житла.