Як взяти кредит через інтернет

7-10-2019

Как взять кредит через интернет
Легко погасити заборгованість в особистому кабінеті. ua підтверджена сертифікатом міжнародного стандарту безпеки PCI DSS і SSL сертифікатом Comodo.
Також хочемо вам порекомендувати cashinsky.ua
Хотів купити собі новий холодильник, але не вистачало на нього пару тисяч. Заповнення та розгляд заявки зайняло всього 15 хвилин. Доповів до того, що було і зміг собі купити холодильник.
З кожним може статися, що до зарплати ще тиждень, а грошей вже немає. Так сталося і зі мною.
Перед днем народження дружини мені не вистачало на подарунок рівно 950 гривень. І, як на зло, ніхто з друзів не міг мені їх позичити в той момент. Тут я і вирішив взяти кредит в інтернеті. Треба ж порадувати кохану в такий день. Грошову позичку на картку Ви отримаєте в онлайн – режимі, без необхідності звертатися у відділення.
Увага: всі персональні дані уважно перевіряйте, вказуючи тільки достовірну інформацію. Особисті відомості не розголошуються третім особам, але впливають на позитивне рішення про видачу кредиту. На сайті є простий і зручний онлайн – калькулятор, який Вам наочно покаже суму повернення, виходячи з суми позики. Ви зможете заздалегідь розрахувати суму до погашення і зрозуміти, наскільки вигідні умови і відповідні.
Максимальний термін кредитування – 30 днів, мінімальний – 1 день. При заповненні онлайн – заявки Ви самі вказуєте необхідну суму, а в майбутньому, при погашенні, потрібно буде її дотримуватися. В іншому випадку нараховується штрафна сума. Річна ставка розраховується, виходячи з кількості днів і загальної суми позики. Після оформлення Ваша анкета буде перевірятися всього пару хвилин, після чого, при позитивному рішенні, гроші зараховуються в онлайн – режимі на картковий рахунок, який Ви вважаєте за потрібне вказати.
При невиконанні договірних зобов’язань позичальника очікує нарахування пені. Штрафна сума розраховується, виходячи з таких умов: за кожен прострочений день нараховується сума в розмірі 3% від залишку заборгованості за основним розміром позики. Однак, крім ризики технічної прострочення, штрафна пеня нараховується тільки з 4 – го дня неоплати. Якщо ж запізнення платежу відбулося із – за несвоєчасного перерахування коштів терміналом, і сума, необхідна до погашення, зайде на протязі 3 – х днів після розрахункової дати, штрафу не буде. При оплаті через особистий кабінет не нараховується комісія, а зарахування коштів відбувається миттєво. Дана послуга може знадобитися тим, хто в силу особистих причин і форс – мажорних ситуацій не може своєчасно погасити борг. Тоді позичальнику достатньо погасити всі нараховані відсотки, так би мовити, обнуливши заборгованість, та оформити пролонгацію. Максимальний термін продовження кредиту – 30 днів. Дана опція працює також в онлайн – режимі.