Як взяти кредит через інтернет

7-10-2019

Как взять кредит через интернет
Ваш Facebook аккаунт не зареєстрований, якщо ви вже є клієнтом Швидко.
Також хочемо вам порекомендувати cashinsky.ua
Ваш обліковий запис Google не зареєстрований, якщо ви вже є клієнтом Швидко.
Чим зручний і вигідний Інтернет – кредит.
Щоб отримати кредит — не обов’язково викроювати час на відвідування відділення банку або МФО. Такий варіант більш зручний в більшості випадків.
Отримати Інтернет – кредит можна в 2 організаціях: в банку або в МФО. Оформлення такої позички в банку — доступно не для всіх. Інтернет – кредит можуть отримати тільки постійні клієнти банку: мають його картку, і вже оформляли позику. Якщо ви новий клієнт, або до цього не брали кредитів цього банку — то майже напевно вам доведеться відвідувати відділення особисто, навіть якщо мова йде про невелику суму. В МФО — навпаки: отримати кредит через Інтернет може будь-який бажаючий.
Інших вимог — ні, з вас не зажадають заставу, довідку про доходи або поручителя. Вам видадуть кредит, якщо ви офіційно безробітний, студент, пенсіонер, або якщо ваша кредитна історія погана. Єдине обмеження — у вас не повинно бути відкритих прострочених кредитів в інших організаціях.
До того ж у МФО, на відміну від банку, процедура оформлення займає до 1 години.
Щоб отримати Інтернет – кредит на карту, простіше всього звернутися в МФО . В онлайн – калькуляторі вказуємо, скільки грошей хочемо взяти, і на скільки днів хочемо взяти. Відмова вірогідний, але шанс цього невеликий — МФО відмовляють рідко. Повідомлення з рішенням прийде СМС і на пошту. Якщо вашу заявку схвалили — прив’язуємо карту. Для цього заповнюємо поля, вказавши її дані (CVV, місяць і рік закінчення, номер). З рахунку спишеться невелика сума (кілька гривень, які повернуться протягом доби). В СМС треба відправити цю суму в копійках (в якості перевірочного коду). На пошту приходить кредитний договір — його треба підписати, відправивши ще одну СМС. Також документ треба прочитати в ньому прописані умови кредитування.
Не забудьте відзначити в календарі дату, до якої треба погасити позику.
Традиційно вважається, що кредит можна отримати лише в тому випадку, якщо довго збирати документи, потім особисто з’явитися в банк, а потім, після оформлення заявки, ще до 3 діб чекати рішення. У свою чергу короткострокові кредити і позики — це набагато більш просте захід, і вимоги до клієнтів гранично лояльні.
Видається особам, які не мають заборгованостей там, куди звертаються.
Натискаючи підтвердить , що ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
До вашого облікового запису на facebook не заповнена електронна пошта. Не вдалося підписатися на новини з – за технічних проблем.