Як вибрати спортивне харчування.

3-16-2018

Як вибрати спортивне харчування.
Під гейнерами маються на увазі суміші з білків і вуглеводів, розроблені для набору м’язової маси, заповнення дефіциту енергії за короткий час. Прийом гейнери допомагає досягти суттєвого підвищення силових показників, збільшення маси за рахунок введення більшої кількості калорій в щоденний раціон. Гейнер безпосередньо впливає на відновлення м’язової тканини, завдяки постійному засвоєння протеїну організмом. Спортсменам-початківцям важливо знати, що гейнери варто приймати тільки людям худорлявої статури. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі protein.kiev.ua.
Гейнери на основі білків і вуглеводів з швидким періодом розщеплення ідеально підходять для набору м’язової маси. Гейнери з “повільними” білками і вуглеводами краще вибирати эктоморфам, організму яких потрібно тривале насичення енергією і білками. Комплексні гейнери дозволяють створити в організмі анаболічні середу за кілька годин. Креатин бере участь у процесах метаболізму і енергетичного обміну в м’язових клітинах, що застосовується для приросту сили, витривалості, м’язової маси.
Регулярний прийом креатину допомагає вивільнити за короткий період багато енергії, наповнює м’язи рельєфом, зменшує період відновлення після навантажень. Амінокислот в людському організмі налічується більше двадцяти, але особливо важливі три з них: валін, лейцин, ізолейцин, так звані амінокислоти з розгалуженими ланцюжками. У цій групі розрізняють виділені амінокислоти та суміші амінокислот. Їх прийом дає швидкий ефект, підвищує концентрацію амінокислот в м’язовій тканині та крові.