Як вибрати пристрій флеш пам’яті.

4-2-2018

Як вибрати пристрій флеш пам’яті.
Основна характеристика карти пам’яті – обсяг. Звичайно, важлива і швидкість читання/запису, але лише для вирішення певних завдань. Як же вибрати відповідну карту пам’яті? Давайте розбиратися. Звичайно, можна взяти карту microSD в комплекті з адаптером, приміром, фірмову 64-гігабайтну модель НОУ-ХАУ, і використовувати її у слотах обох типів. Але краще для кожного пристрою придбати власну мапу – по-перше, адаптери нерідко ушкоджуються і не продаються окремо, по-друге, зазвичай необхідність в них виникає лише в екстрених випадках – коли потрібно швидко скопіювати інформацію з одного пристрою на інший. А що буде, якщо в слот пристрою вставити карту пам’яті більшої ємності, ніж воно підтримує? Виникне помилка: пристрій карту не розпізнає, чи не побачить» записаних на ньому даних. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі визитка с флешкой.
Пристрій також може запропонувати вам відформатувати карту пам’яті – це знищить всі дані на ній і змінить доступний об’єм на максимально допустимий. В результаті ви, приміром, заплатите за картку на 128 ГБ, а отримаєте карту на 8 ГБ. Для чого ви будете використовувати карту пам’яті? Які дані плануєте на ній зберігати? Це багато в чому визначається пристроєм, для якого ви купуєте карту пам’яті. Зберігати улюблені композиції та інші звукові файли на карті пам’яті необхідно користувачам смартфонів і планшетів, а також автомагнітол.
Найчастіше музика записана в форматі MP3, для якого є умовне правило – 1 хвилина аудіо в середньому займає 1 МБ пам’яті. Довжина композиції рідко перевищує 3-4 хвилини. Таким чином, на карту пам’яті об’ємом 4 ГБ поміститься більше 1000 пісень. Погодьтеся, навряд чи вам знадобиться більше місця для улюбленої музики. Тут все залежить від формату і якості запису. Якщо ваш смартфон або екшн-камера знімає в 4К-дозволі, сміливо беріть карту пам’яті на 64 ГБ або 128 ГБ. Для моделей, що знімають в HD, можна купити і карту на 16 ГБ, але краще підстрахуватися і вибрати 32-гігабайтний варіант.