Як вибрати квартиру.

10-27-2017

Як вибрати квартиру.
Кожен рік вносить свої корективи в положення справ на ринку нерухомості. Нові тенденції та соціально-економічні показники обов’язково слід враховувати, якщо зважилися купити квартиру. А вибір власного житла – це завжди процес трудомісткий і відповідальний. Спрогнозувати за яким сценарієм буде розвиватися ринок нерухомості досить проблематично. Але на основі видимих тенденцій можна сформулювати основні принципи, якими можна керувати на цей рік. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал» — «визитная карточка» Броваров в отзывах инвесторов.
Обов’язково перевіряти документи, об’єкт і забудовника, а для більшої впевненості потрібно замовити консультацію у юриста. Тому потрібно вивчити не тільки поточні проекти, а й поцікавитися минулими. Надійніше купувати квартиру в уже зданому в експлуатацію будинку, а не в недобудовах. Хоча останній варіант буде стояти менше, але і ризик в такому випадку підвищується.
Одним з найбільш бюджетних варіантів називають сегмент міні-квартир з ремонтом і меблями, який розвивається сьогодні дуже динамічно. Чим більше поверховість будівлі, тим більше часу потрібно на його будівництво. Якщо хочеться отримати квартиру скоріше, варто віддати перевагу будинку з невеликою поверховістю.