Як вибрати квартиру для оренди

10-9-2017

Зручне розташування зробить квартиру більш привабливою і більш дорогий. В останні роки орендний ринок став більш прагматичним, і орендарі орієнтуються на зручності — транспортні розв’язки, магазини, точки громадського харчування. Якщо ви хочете інвестувати в московську нерухомість, принципово важлива близькість до метро – піша доступність (до 10 хвилин) станції метрополітену збільшує орендну вартість квартири на 10-15%.Якщо хочете вибрати якісну квартиру, то пропоную Новый жилой комплекс от застройщика Новобуд Альянс с хорошими отзывами

Якщо ви купуєте квартиру в передмісті, враховуйте розташування залізничних станцій, доступність аеропорту та інфраструктуру.

Ремонт

Другий фактор, що привертає орендарів – ремонт. Переважна більшість квартиронаймачів не хочуть робити в орендованій квартирі ремонт і закуповувати туди меблі, але при інших рівних виберуть квартиру «пристойніше». Квартири з хорошим ремонтом здаються значно швидше квартир «в середньому стані».

Підійдіть до оформлення квартири відповідально. В житло економ-класу дизайнерський ремонт буде виглядати дивно, але міцно прибиті плінтуси і відсутність тріщин у стелі – це давно вже обов’язковий мінімум.

Вільне планування

Якщо ви шукаєте орендарів на довгий термін, вам цікаво буде дізнатися, що у великих містах орендарі вважають за краще студії або квартири вільного планування без масивних перегородок.

Подобова оренда vs оренда на довгий термін

Якщо ви хочете окупити вкладення максимально швидко, спробуйте здавати квартиру подобово. Зазвичай таким видом оренди користуються закордонні туристи, хоча російські мандрівники останнім часом теж хочуть заощадити і воліють квартири дорогим готелям. В середньому така квартира коштує 1,5-3 тисячі рублів на добу замість 20-30 тис. в місяць при здачі на довгий термін.

Подобова оренда – більш вигідна, але менш надійна інвестиція. Ваша квартира може простоювати взимку, а в літній сезон ви будете відбиватися від орендарів. Крім того, подобова оренда збільшує ваші ризики – мандрівники і галасливі компанії зазвичай не дуже уважні до ремонту, меблів і речей, які можна зламати.

Подобова оренда характеризується динамічним ціноутворенням, тому в свята ви зможете підвищувати вартість оренди, а в «нетуристичні місяці» – знижувати ціну, залучаючи орендарів.

Термін окупності

У середньому вкладення в нерухомість окупаються за 10-15 років. Це стабільна інвестиція, яка не прив’язана до ситуації в банківському секторі і ризики втратити свої вкладення (як у випадку з банківським депозитом). Не менш важливо, що дохід від інвестицій в нерухомість пасивний, тобто, він не вимагає від вас постійних угод, як у випадку з фондовими ринками, або постійного управління, як у випадку з власним бізнесом.