Як вибрати квадроцикл

3-15-2019

Как выбрать квадроцикл
Як вибрати квадроцикл для дитини.
Також хочемо вам порекомендувати кращий квадроцикл https://dvako.com.ua/kvadrocikly/
Квадроцикл – це вид сучасного транспортного засобу, високої прохідності.
Прототипом цього авто засоби є моторизована амфібія від компанії Honda. Використовують квадроцикли в сільському господарстві або в експедиціях у важкодоступних районах. Існують професійні моделі для спортсменів і аматорські, останні випускаються для дорослих і дітей. Найбільш відомі виробники – Ямаха, Сузукі, Кавасакі, Бомбардьє.
З якого віку можна водити квадроцикл. Діти молодшого віку (не старше п’яти років) вже спокійно справляються з управлінням міні – квадроцикла. Цей транспортний засіб з відкритим верхом, з 1 або 2 посадковими місцями, на чотирьох колесах. Прекрасна амортизаційна система, надійні дискові гальма роблять їзду комфортною. Простота в управлінні, висока прохідність на будь-якій місцевості, стійкість і надійність допоможуть дитині придбати перші навички керування транспортним засобом. Але квадроцикл – це не тільки тренажер для освоєння правил водіння, але можливість для активних дітей проводити більше часу на свіжому повітрі.
На що звернути увагу, вибираючи квадроцикл для дитини. Головним правилом для покупки цього транспортного засобу є відповідність моделі віку дитини, її фізичному і інтелектуальному розвитку. Дитина повинна відчувати себе комфортно, керуючи квардоциклом, легко діставати до педалей.
Для дітей старшої вікової групи передбачено чотиритактний двигун потужністю до 70 см3. Основними показниками цього виду є: економічність і незначний шум від увімкненого двигуна.
Підліткам можна купити квадроцикл з максимальним об’ємом двигуна( 90см3).
Які аксесуари будуть потрібні для квадроциклів.
Це питання також вимагає певної уваги батьків. Він допоможе захистити ваших дітей від різних ударів і як можна ефективніше убезпечити рух. Чохли на амортизатори і підніжки. Ними оснащені дитячі квадроцикли спортивного типу.
Аксесуари, що відображають правила дорожнього руху, зроблять їзду на квадроциклі не тільки цікавою, а й пізнавальною грою. Це різні набори дорожніх знаків, шлагбауми залізничні, світлофор та огорожі.
Пристрій для зарядки акумулятора, набір всіх необхідних ключів повинні входити в комплектацію квадроцикла. Гарантія якісної роботи видається виробником на шість місяців.
Підпишіться на наш канал в Яндекс.