Як вибрати інтерактивні дисплеї

3-6-2021

Застосування інтерактивних дисплеїв ctouch в освіті та корпоративному секторі

https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/interaktivnye_displei/, що поєднують в собі lcd-дисплей і пристрій введення інформації, все частіше застосовуються в освітніх установах і корпоративному секторі для виконання різних завдань.  Це можуть бути:

  • демонстрація керованих презентацій в переговорних кімнатах, залах засідань і конференц-залах на нарадах, семінарах і виставках;
  • навчання, проведення інтерактивних уроків та тренінгів;
  • надання інформації в аеропортах, на вокзалах, в торгово-розважальних центрах, музеях, магазинах та інших громадських місцях з великим потоком відвідувачів.

На прикладі декількох інсталяцій ми розповімо про можливі варіанти використання інтерактивних дисплеїв виробництва голландської компанії . Ця компанія вже більше 10 років спеціалізується на створенні інтерактивних рішень для освіти та корпоративного ринку і добре відома в європі.

Компанія , один з найбільших туроператорів великобританії, надає широкий спектр послуг і володіє великою мережею філій по всій країні. Відкриваючи новий офіс в кенті, компанія прагнула створити величезний інтерактивний простір, що дозволяє клієнту швидко отримати цікаву для його інформацію, яка допоможе йому вибрати найбільш підходящі варіанти проведення відпустки і дозвілля.

Центром нового високотехнологічного офісу компанії thomson повинна була стати велика інтерактивна карта, на якій клієнти могли б більш детально вивчити передбачуване місце відпочинку, і отримати актуальну інформацію про визначні пам’ятки, пропоновані екскурсії, готелі та оренду автомобілів. Для реалізації цієї ідеї була обрана 84-дюймова сенсорна панель ctouch leddura xt, що розпізнає 10 торкань. Вбудована в стіну інтерактивна панель забезпечена спеціально розробленим унікальним програмним забезпеченням, яке дає можливість клієнту отримати детальну інформацію про вибране місце у відео або аудіо форматі.

Коли школа отримала шанс придбати інтерактивне обладнання для відремонтованого та розширеного приміщення, вибір її керівництва зупинився на дисплеях .

По всій школі було встановлено 75 сенсорних панелей. Здебільшого їх розміщували в класах разом зі звуковими системами soundbar з вихідною звуковою потужністю 90 вт. Частина панелей була розміщена на мобільних підставках, що дозволяють використовувати їх як для будь-яких великих заходів в якості додаткового обладнання, так і для спільної роботи учнів в невеликих групах.

Такий вибір обладнання для навчальних аудиторій дозволив:

  • забезпечити під час занять доступ до інтернету у всіх класах;
  • підключити до дисплеїв додаткове обладнання, наприклад, dvd-плеєри;
  • вчителям за допомогою ipad дистанційно керувати демонстрованими на дисплеях матеріалами;
  • використовувати хмарні рішення google chromebook, google docs, і ін

До недавнього часу для аналізу тактики футбольної гри і розстановки гравців на полі в футбольному клубі  використовувалися фліпчарти, білі дошки і телевізори. Однак, це не дозволяло робити різні анотації на відеозапису ігор і дивитися в динаміці розстановку гравців.

Встановивши великі інтерактивні панелі ctouch футбольний клуб зміг вирішити всі ці проблеми. Спеціально підготовлене програмне забезпечення дає можливість переглядати відео, робити анотації, вивчати розстановку гравців в динаміці. Це дозволяє тренерам клубу проводити аналіз проведених ігор і навчання гравців в інтерактивному режимі.

Інсталяція інтерактивних панелей в будинку престарілих het laar в тілбурзі, нідерланди

Het laar-великий центр, який складається з трьох будівель, де живуть літні люди. Приймальня в головному залі змушена постійно відповідати на численні питання, пов’язані з розташуванням кімнат, уточненням розпорядку дня і списку послуг, що надаються. Щоб зробити подібну інформацію більш доступною для відвідувачів і проживають в центрі літніх людей, керівництво  прийняло рішення про встановлення інтерактивної панелі . Для неї було спеціально розроблено програмне забезпечення, яке дозволяє відвідувачам і живуть в центрі людям швидко отримати потрібну інформацію.