Як вибрати декупаж

5-14-2019

Как выбрать декупаж
Декупаж – цікава різновид хенд – мейду, по суті це просто декорування різноманітних поверхонь (меблів, посуду, одягу, рамок, виробів з дерева, скла), тканиною або серветками. Техніка його дозволяє легко створювати справжні шедеври, часто – з непотрібних, старих і негарних речей.
Також хочемо вам порекомендувати декупаж и декупаж
Елементи серветки при цьому кріплять різними складами, з допомогою пензлика. Робити це потрібно акуратно, щоб тонкий матеріал не порвався, і на ньому не з’явилися складки. Це непросто, і багато в чому успіх завдання залежить від правильно обраного клею. Про те, як його вибрати, детально розказано нижче. Ідеальний клей для декупажу – це найчастіше спеціальний засіб. Однак багато професіонали можуть посперечатися з таким твердженням – деякі з них користуються звичайним ПВА, або навіть готують засіб самостійно.
Аrt рotch – універсальний, підходить майже для всього. Він зручний у роботі, пластичний, надає поверхням приємний блиск. Однак декоровані їм предмети не підлягають інтенсивній експлуатації, вони створені скоріше для декору. Коли серветка повністю висохне, виріб стане ошатним. Має одну особливість – закріплені з його допомогою матеріали потрібно прасувати праскою, його температурний режим вибирається, виходячи з температурного режиму тканини. Коли згорає свічка, декор згорає разом з нею. Особливість його застосування полягає в тому, що вироби потрібно сушити в духовці, при 130 градусах, півтора години.
Як зробити клей своїми руками. Спеціальні склади – задоволення дороге, тому багато майстрів роблять їх самостійно. Багато кріплять матеріали звичайним акриловим лаком, деякі працюють з клейовими олівцями, звичайним ПВА.
Професіонали декупажу стверджують, що клей ПВА в чистому вигляді не дуже підходить для цього виду рукоділля, але його можна власноруч удосконалити. Для цього слід взяти звичайну пластикову або скляну баночку з кришкою, налити в неї ПВА приблизно на третину. Ще на одну третину тару потрібно наповнити чистою водою кімнатної температури. Все розмішати, інтенсивно струсивши баночку. Ось і все, прекрасний засіб готове. Перед застосуванням його потрібно обов’язково знову струшувати.
Ось і все, з усього вищесказаного можна зробити висновок – для творчості, в тому числі і для декупажу, не завжди потрібен дорогий клей, однак в особливих випадках допомогти можуть тільки вони.
Яким клеєм Ви найчастіше користуєтеся.