Як вибрати балетки

12-3-2018

Как выбрать балетки
Це туфлі на підборах. Залежно від своєї звички можете вибирати більш стійкий каблук, менш стійкий, каблук високий, менш високий, від 5 см до 12 див. В туфлях-човниках потрібно уникати прихованої платформи. Човник у поєднанні з прихованою платформою – це філія пекла на Землі, це супер-немодно. Це просто антитренд. Фактура – це може бути шліфована шкіра, це може бути лакова шкіра, це може бути інша фактурна шкіра. Колір – швидше за все чорний або темно-сірий, вони будуть максимально універсальні. Вони підійдуть під все. Під всі перераховані вище предмети вони будуть абсолютно доречними. І в тому числі вони будуть доречні у вечірніх образах теж.
Також хочемо вам порекомендувати modern-svs.com.ua
Наступний елемент базового гардероба – туфлі-оксфорди або лофери або інші а-ля чоловічі туфлі. Я вважаю, що це виглядає більш стильно, ніж балетки, тому що балетки після трьох днів шкарпетки перетворюються в картонні капці. Є, звичайно, варіанти як у Chloe, у Celine, але вони жорсткі, тому вони тримають форму. Ті балетки, які на резинці, скручуються. Балетки в цілому досить м’які, і коли Ви їх починаєте носити, вони поступово розходяться по боках, і нога виглядає так, як ніби пиріжок на газету в кіоску поклали, виглядає не дуже стильно.
Якщо ви відчуваєте, що Вам не вистачає жіночності, вибирайте більш легкі, більш жіночні кольори. Якщо у Вас ніжка невелика, до 38-го розміру, та в цілому Ви дівчина більш жіночна, то Вам підійдуть чорні, темно-сині, темно-коричневі варіанти. Дуже зручні в носінні, нічим не поступаються балеток. Щоб нога не виглядала як ласта, це повинні бути туфлі, як варіант ліворуч з контрастним носочком. Ось тоді нога 40-го розміру не буде виглядати, як ласти.
Немає. Ви знаєте, якщо це трапецієвидна спідниця вище коліна, вони теж будуть доречні. І якщо врахувати, що зараз у нас носять легке плаття з чобітьми, і з лоферами легке плаття теж виглядає дуже стильно, дуже ефектно, особливо в поєднанні з жакетиком. З укороченими брюками теж дуже стильно виглядає така взуття. В принципі, вони універсальні. За спідниць єдине обмеження – спідниці повинні бути або до середини колінної чашечки або вище.
Ще одна деталь – набірний каблук. Тут я взяв такі замшеві ботильйони, тому що це зараз в тренді, але в цілому це можуть бути і туфлі на набірних підборах, це можуть бути і чоботи на набірних підборах. Це, швидше за все, буде не гладка шкіра: тобто або нубук, або замш, або просто шкіра з вінтажним кольором, з легкими потертостями.