Як влаштувати день народження в офісі.

6-4-2018

Як влаштувати день народження в офісі.

Отже, у Вашому офісі так прийнято — справляти День Народження на роботі. Це хороша традиція, об’єднує колектив і встановлює неформальні відносини між співробітниками. Для комфорту всіх учасників свята запитайте в колег, коли їм буде зручно. Якщо свято передбачається скромним, а всі на роботі вечеряють в один і той же час, можна влаштувати святкування в обід. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торт на заказ на день рождения.
Якщо ж колеги віддають перевагу більш вільний формат, з алкоголем і активним веселощами, то краще запропонувати всім затриматися після робочого дня. Для денного урочистості цілком підійдуть легкі закуски, салати і канапе, солодощі та безалкогольні напої. Віддайте перевагу таких напоїв, як сік, чай і кава. Для вечірнього урочистості вже можна підключити «важку артилерію» у вигляді гарячих страв і жирних закусок. Не забудьте про алкоголь, якщо в офісі це прийнято.
Келих вина, піднятий на честь здоров’я іменинника, підніме настрій всім присутнім. Звичайно, не забудьте про торт. Зробити замовлення можна всього за добу, якщо ви згадали про необхідність урочистості в останній момент. Якщо Ви не будете замовляти посуд, придбайте одноразову, щоб можна було комфортно передати їжу в інші відділи. Якщо можливо, прикрасьте офіс кульками і подбайте про музичному супроводі.