Як відкрити інтернет-магазин сантехніки

6-17-2018

Сантехніка користується постійним попитом у населення. Цей товар не залежить від сезону, економічного становища в країні, фінансової кризи та інших зовнішніх умов: якщо у нас вдома ламається кран, унітаз, труби — ми відразу ж біжимо в магазин, щоб поміняти вийшла з ладу сантехніку. У таких ситуаціях ми прагнемо швидко вирішити проблему, так як затягування з ремонтом може обійтися дорожче, ніж своєчасна заміна деталі. Попит є, і ринок пропозицій реагує: зростає асортимент виробів, з’являються нові дизайнерські рішення в області сантехніки. Рекомендую читать здесь

Але при цьому тематика сантехніки дуже конкурентна. Тому у створенні такого бізнесу важливо врахувати всі можливі нюанси, які будуть супроводжувати проекту з моменту юридичної реєстрації до активних продажів.

Сьогодні ми розглянемо, як відкрити інтернет-магазин сантехніки з нуля, може це справа стати прибутковим, що обов’язково потрібно включити в асортимент такого магазину і деякі інші нюанси, пов’язані з цією тематикою інтернет-комерції.

Отже, почнемо з того, що хорошим рішенням з точки зору стратегії бізнесу буде поєднання оффлайн-магазину та інтернет-майданчики з продажу сантехніки. Такий формат сприяє найбільшому довірі з боку клієнта: він може вибрати і замовити товар в вашому каталозі і забрати його з фізичного магазину.

Етапи створення інтернет-магазину сантехніки
– Реєстрація суб’єкта господарської діяльності для подальшої сплати податків згідно із законодавством. Простіше всього буде відкрити ІП — тоді і податки, і звітність мінімальні
Пошук постачальника товарів. Про цьому пункті детальніше розповімо окремо
Вибір і покупка движка, оформлення дизайну інтернет-магазину, наповнення його товаром
Запуск рекламних кампаній
Яким повинен бути асортимент інтернет-магазину сантехніки?

На рентабельність бізнесу дуже впливає асортимент і наявність самих ходових позицій в магазині. Вам важливо знати основні види сантехніки, які можна продавати в магазині:

Санфаянс: унітази, змивні бачки, біде, раковини, мийки, душові піддони, чавунні, акрилові, сталеві ванни.
Інженерна сантехніка: труби, фітинги, крани, змішувачі, вентилі, сифони, затвори і відводи, арматура.
Аксесуари та комплектуючі: плитка, меблі для ванної, спеціальні освітлювальні прилади, килимки.