Як створюється криптовалюта.

12-19-2018

Як створюється криптовалюта.

Про те, що дасть майнер участь в екосистемі Mining Solutions і як компанія розпорядитися зібраними на ICO засобами, розповідає Ілля Скрибунов, співзасновник і фінансовий директор компанії. Про те, що дасть майнер участь в екосистемі Mining Solutions і як компанія розпорядитися зібраними на ICO засобами, розповідає Ілля Скрибунов, співзасновник і фінансовий директор компанії. Закінчив НГУ, більше 10 років вивчав біофізику живих систем в НГУ та Інституті Біофізики в Красноярську. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі онлайн казино на гривні.
Має ступінь МВА з корпоративних фінансів Московської Бізнес-Школи. — Ілля, ви займалися биофизикой, у вашій команді є фахівець з аэрофизике, фахівці з інформаційних систем. Як ви разом зайнялися майнингом. На власній шкурі знаємо, які проблеми і перешкоди чекають майнер, спілкуємося з колегами з інших міст, даємо консультації, особливо зараз, коли ця тема так актуальна.
— В основі майнінгу лежить принцип розподілених обчислень, це мережа, де кожен, умовно, «сам за себе». Є пули, є проекти для передачі своїх потужностей в управління, є величезні китайські ферми, де не дуже зрозуміло, що відбувається. Пізніше «червоні» все – таки викотили драйвер, а NVidia не випустила досі, хоча з часу надходження карток на ринок минуло півроку. Після чого приступає до болісної процедури налаштування за рецептами від школярів в ютубі. Для великих ферм це величезна економія.