Як стати будівельником

3-28-2021

Вся країна в другу неділю останнього літнього місяця вшановує своїх невтомних трудівників. Це певне братство людей, яким дано перетворювати наше життя. До речі, живуть вони за своїм календарем – від серпня до серпня. Тому День будівельника – це своєрідний огляд досягнень і успіхів, а також дружня перекличка. Не випадково і розмова з в.о. директора ГУП РО «Укртовоблстройзаказчік» Володимиром Зоріна почався з самого приємного – привітання колег. Якщо ви дійсно хочете стати будівельником. чи архітектором, тоді хочу вам порадити кращий будівельний коледж, тут гарно навчають цим професіям.

– День будівельника став, без перебільшення, національним святом, таким же, як День прикордонника або Повітряно-десантних військ. Тому хочу привітати всіх будівельників Ростовської області з цим чудовим, світлим святом. Особисто я вважаю, що з усіх професій самі мирні і святі – це будівельники і медики.

– Яким для вашої організації видався рік після Дня будівельника – 2020-й? У чому були труднощі? Кого з колег, партнерів вам би хотілося відзначити?

– Рік був складний. Завдання перед ГУП РО «Ростовоблстройзаказчік» поставлені серйозні. Працюємо в світлі нового Містобудівного кодексу, зараз проходить притирання. Організувалася нова експертиза, починаємо з нею працювати, шукаємо шляхи, як все робити краще і швидше. Колектив у нас – один з найсильніших в області. Своїми співробітниками задоволений і впевнений в успіху спільної справи.

Кращими організаціями, з якими ми працювали, залишаються такі серйозні проектні інститути, як «Ростовгражданпроект» (особливо легко працювати з Шахтинський філією) і «Севкавніпіагропром». А ось з новими дрібними проектними організаціями, які не мають ні бази, ні архівів, ні людей, складно працювати. Непрості стосунки склалися з Шахтинський «Донпроект», працюємо з ними тільки на претензії і через арбітражний суд.

Серед будівельних організацій хочеться відзначити ТОВ «Будмайстер», який завжди нас виручає на складних об’єктах, як, наприклад, на будівництві новочеркасського фізкультурно-оздоровчого комплексу. Це льодовий каток, будівництво якого йде за програмою партії «Єдина Росія». У липні починаємо зводити такий же великий ФОК в Сальське. Чи задоволені співпрацею з організацією «Донелектромонтаж», якою керує Фекрет Ібрагімов. Якщо потрібно виконати складне завдання, можна сміливо звертатися до нього. Він дуже допоміг в реалізації пілотного проекту з будівництва сел. Новомирський, коли треба було в найкоротші терміни зробити інженерні мережі. Всі роботи виконав в строк і з високою якістю.

Добре працює «Монтажгазспецстрой» (керівник Сергій Коржов). Якщо потрібно виконати роботу з будівництва комунікацій, то завжди можна покластися на цю організацію. Нормально працює СК «Виал» (керівник Віктор Греков). Не хочеться в свято називати відстаючі організації, але є такі, з якими ми в претензійних відносинах – КСМ-14, «Рума» …