Як прикрасити торт на свято.

3-25-2019

Як прикрасити торт на свято.

Раніше не особливо замислювалася над тортом на свято, просто йшла в магазин і купувала той, який подобається або приємний за ціною. Але з народженням дитини, стала більш уважно дивитися на склади, і в деяких продуктів цей склад мені зовсім не подобався. Вирішила, що буду на всі свята піч тортик сама. З чим досі чудово справляюся, але є складність. І полягає вона в тому, що подати на стіл хочеться красивий і вишуканий десерт. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торты свадебные на заказ.
Але ось мастику робити я не вмію, з правильною консистенцію крему теж не завжди вдається подружитися, ось і задумалася: чому і як прикрасити торт в домашніх умовах. Вирішила присвятити цьому окрему статтю, дуже красивими виявилися знайдений мною варіанти. Дуже зручні торти типу Графських руїн чи Трухлявий пень, тому що вони вже в процесі приготування стають прикрашеними і самодостатніми. Але не всі вміють їх робити або хочеться урізноманітнити чайне меню. Але не подаси адже звичайний корж гостям на заході, його потрібно привести в належний і ошатний вигляд.
І ось починаєш ламати голову, що б таке придумати. Звичайно, ці інгредієнти можуть використовуватися окремо, але багатше і смачніше вони виглядають всі разом. Ви знаєте, що перед прикрасою, бісквіт повинен дозріти для збірки. Він повинен пролежати в холодильнику приблизно 12 годин, і тільки потім поділятися на частини за коржам. Крем теж може бути різним, наприклад, можна зробити білковий, масляний, вершковий, сирний.