Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри.

10-19-2018

Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри.

Сонцезахисні окуляри-це не тільки засіб захисту очей від яскравого сонячного світла, але ще й важлива деталь стилю. Саме окуляри часто допомагають людині підкреслити індивідуальність образу в цілому. Далі в статті – про те, як правильно вибрати сонцезахисні окуляри. Пам’ятайте про те, що крім естетичної функції сонцезахисні окуляри повинні ще й захищати від сонця, причому робити це без шкоди для здоров’я. – кольорів безпосередньо стекол) потрібно знати і про те вплив, яке ті чи інші окуляри можуть вплинути на зір власника. Якщо ви хочете придбати окуляри, які можна буде носити в любу погоду, то купуйте окуляри з лінзами коричневого, сірого або зеленого кольору. До речі, в останньому випадку ви зможете відчути себе справжнім жителем Смарагдового міста в країні Оз. Крім того, лінзи цих квітів мінімізують спотворення квітів, як це часто трапляється після тривалого носіння окулярів деяких інших відтінків. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Comfortdrive.
Якщо ви бажаєте придбати дзеркальні окуляри, то заздалегідь приготуйтеся до того, що звертатися з ними доведеться вкрай дбайливо. Поверхня дзеркальних лінз дуже легко подряпати. Однак вони мають і свій плюс – завдяки інтенсивному відбиття сонячного світла такі окуляри майже не нагріваються. Окуляри з градуйованими або поляризованими лінзами відмінно підійдуть тим, хто багато часу проводить за кермом. Перші крім основної функції – забезпечать максимально широкий огляд. Другі – зведуть до мінімуму сонячні відблиски. Підійдуть вони і для пляжного відпочинку. А як вибрати сонячні окуляри тим, хто довгий час проводить за комп’ютером. Ідеальним варіантом для програмістів, веб – дизайнерів і інших людей, чия робота пов’язана з ПК підійдуть окуляри з лінзами червоного або рожевого кольору. Такі окуляри незручні для носіння в сонячний день, також не рекомендовано їх тривале носіння. Врахуйте, що якщо ви носите їх тривалий час, то незабаром можете виявити, що зір стало безконтрольно спотворювати кольору.
Однак для короткострокового носіння в похмуру погоду такі яскраві окуляри цілком підходять. Відповідаючи на питання, як правильно вибрати сонячні окуляри, багато споживачі зупиняють свій вибір на аксесуарі з синіми або блакитними лінзами. Купуючи такі окуляри, враховуйте, що вони, хоч і виглядають дуже модно і стильно, але, тим не менш – мають ряд істотних недоліків, таких, як: Взагалі, порівняно з іншими очками, такі окуляри є найбільш шкідливими. І наостанок – дещо для життєрадісних любителів жовтих і помаранчевих очок. Окуляри цих квітів ідеально підійдуть для водіння і посилюють колірний контраст, гарні вони в похмуру погоду. А ось якщо сонячний день на вулиці, то такі окуляри краще залишити вдома. Ще одним мінусом є сильне спотворення кольорів. Пластикові лінзи більш міцні і легкі. Вони не розіб’ються при падінні, а якщо і тріснуть, то не поранять ваші очі. Крім того, вони забезпечать стовідсоткову захист від сонця і ідеально підійдуть людям, які займаються активними видами спорту.