Як правильно вибрати каву.

12-18-2018

Як правильно вибрати каву.

Порадувати рецептори гамою смаків, а заодно і підбадьоритися допоможе кавоварка. Але щоб вона готувала не гірше, ніж хороший бариста, одних навичок приладу недостатньо: треба вибирати підходящий кави. Те, яким вийде напій, залежить від різних факторів: Як вибрати кращий кава для кавоварки, розповідає ця стаття. Тут зібрані ключові поради, які допоможуть підібрати зерна таким чином, що кавоварка приготує запашну напій, яким буде захоплюватися навіть самий прискіпливий кавоман. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кофе оптом.
Видів дерева, де росте кава, багато — близько 80, але тільки на плодах двох з них можна готувати. Другий — конголезький і росте на кущах. Примітка: і арабіку, робусту і ще поділяють на підвиди, які рідко вказують на упаковках. Саме тому, здавалося б, однаковий сорт кави може мати різний смак у різних виробників. Який з них краще — зазвичай визначають дослідним шляхом. Ціна і смакові якості багато в чому залежить від умов, в яких вирощують зерна.
Вона росте в прохолодних, вологих субтропіках. Щоб дерево дало якісні зерна, йому одночасно потрібно і тінь, і сонце. Звичайно, родюча земля — теж необхідний атрибут. Важлива і висота, на якій росте кавове дерево. Вище кілометра над рівнем моря — найкраще. Вона вміє готувати 2 чашки відразу, а ще — у неї є кофемолка: свіжомелені зерна подарують суперароматный напій. Ці кущі ростуть на рівнинах. Цей сорт не такий вимогливий до кліматичних умов, як арабіка.