Як правильно робити епіляцію.

3-4-2019

Як правильно робити епіляцію.

Використання епілятора давно стало звичним для багатьох жінок, проте в деяких випадках пані все ще бояться їм користуватися з – за того, що дуже боляче. Грає свою роль і можливе подразнення. Багато хто скаржиться, що після процедури шкірні покриви сверблять. Зона бікіні дійсно дуже чутлива, і обробити її без використання анестезуючого спрею навряд чи вдасться. Це одна з найменш чутливих зон, на якій видаляють небажану рослинність. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция в киеве.
Однак щоб все зробити правильно, необхідно знати, як голити ноги епілятором. Епілятор – це механічний пристрій, у якому встановлені обертові диски з щипчиками. Дані пристрої працюють від батарейок або від електричної мережі. Під впливом струму диски обертаються, а щипчики відкриваються і закриваються, захоплюючи і висмикуючи волоски з коренем. Як правило, на сучасних епіляторах можна вибрати необхідний швидкісний режим. Ціна на прилад невелика, і купити його зараз може практично кожна жінка.
Спочатку прилади використовувалися, щоб зробити гладкими ноги, проте в даний час їх сфера застосування значно розширилася. Тепер їх використовують для епіляції пахв і зони бікіні. Розроблені спеціальні насадки, що дозволяють зменшити больові відчуття, зробити видалення волосся більш якісним. Звичайно, ціна на прилад від цього зростає. Наприклад, великою популярністю користуються масажні насадки, які дозволяють пинцетам захоплювати волоски в самих незручних місцях.