Як правильно лікувати алергію.

1-23-2018

Як правильно лікувати алергію.
Імунна система людини постійно налаштована на захист організму від небезпечних зовнішніх впливів. При попаданні в організм будь-якого небезпечного речовини, у ній починаються процеси імунної захисту, які проявляються у вигляді запалення або порушення функції якого-небудь органу: шкіри, дихальної системи, очей, горла, травного тракту. Іноді ця захисна реакція стосовно чужорідного речовин, корисного чи шкідливого для організму, занадто активна, і тоді виникає алергія у дітей. Схильність до розвитку алергії часто передається у спадок, ймовірність алергії підвищується при наявності алергічних реакцій в обох батьків. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі вылечить аллергию.
Тим не менш, це не означає, що у дитини алергія буде обов’язково. Якщо у батьків алергія на конкретне речовина – це також не означає, що у дитини алергія саме на те ж речовина. Алергічну реакцію (або її загострення) можна запобігти, якщо виключити контакт з алергеном. Якщо контакт з алергеном припинити не можна (наприклад: алергія на цвітіння деяких рослин), тоді педіатром призначаються десенсибілізуючі лікарські засоби, на тлі яких поліпшується самопочуття людини.
При купанні використовувати жирні сорти мила. Необхідно записатися на прийом до дитячого лікаря (педіатра або алерголога), обов’язково строго виконувати його рекомендації. Астма, можливо алергічної природыВызовите «швидку допомогу», якщо це перший напад. Після зняття нападу потрібно обстеження та консультація з алергологом для запобігання нападів і підбору терапії.