Як правильно користуватися кальяном.

9-11-2018

Як правильно користуватися кальяном.

Красиві димлячі кальяни вже не здаються східної екзотичної іграшкою і встигли завоювати безліч шанувальників ст. Під час різних поїздок відмовлятися від звички палити улюблений кальян не хочеться. З перевезенням в особистому транспорті та при подорожі на. Нікотин ніколи не приносив користь здоров’ю людини. Куріння тютюну завдає відчутної шкоди, тим більше, якщо палити часто. При приготуванні кальяну не можна забувати про різні нюанси. Досвідчені кальянщики знають, що навіть найкращий кальян і тютюн будуть. Розглянемо в даній статті смаки кальяну, які з них найпопулярніші або навіть кращі, які мікси в тренді. Куріння кальяну зараз стало надзвичайно популярним. Багатьох цікавить питання “псують здоров’я курять кальян. При приготуванні кальяну є безліч нюансів. Потрібно правильно зібрати його, розігріти вугілля, насипати тютюн, налити фільтруючу рідина і т. Деякі купують її як сувенір, інші використовують за призначенням. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://smokypanda.com.ua/.
Новачки в кальянному справі не завжди знають, який тютюн краще, і це не дивно. Зайнявшись пошуком, ви зіткнетеся з безліччю нюансів. Існує безліч способів забити кальян. Отже, самий швидкий, зручний і популярний метод забивання кальяну – класична на калауде. Перед тим, як зберетеся покурити кальян, обов’язково промийте його під проточною водою. Якщо кальян новий, то висока ймовірність, що після виробництва кальяну у шлангу і чаші залишилася виробнича пил. Для чищення кальяну використовуйте спеціальні йоржики і кошти. Крім шахти, необхідно сполоснути водою так само колбу, шланг і чашу. Чистити кальян рекомендовано після кожного застосування – це дозволить кожен раз курити кальян без залишків смаку від попередньої забивання. Про те, як правильно чистити кальян читайте тут. Після того, як ви помили кальян, рекомендуємо просушити шланг і шахту, що дим був менш вологим.
Це можна зробити наступним чином: включаєте пилосос, один кінець шланг підставляєте до труби пилососа, а інший кладете на підлогу. Через 30 секунд проходження на високій швидкості повітря через шланг він буде сухою. Якщо зберетеся курити кальян через мокрий шланг, то будьте готові до того, що дим буде важким. Далі необхідно набрати воду в колбу. До цього питання радимо підійти відповідально. Якщо наллє мало – дим буде проходити минаючи воду і буде гірчити. Якщо ж наллє більше норми – тяга буде важка і кальян втратить свою “димність”. Дим буде більш легкий і приємний. Якщо тютюн занадто вологий (сироп утворює невеликі калюжі), то відіжміть його серветкою. Якщо тютюн занадто великий, то можете порізати його ножем. Оптимальна кількість тютюну на класичну єгипетську чашу – 15 грам (може відрізнятися в залежності від типу чаші і її глибини). Намагайтеся насипати як можна пухнастіше, що б повітря безперешкодно проходив крізь тютюн і дав максимальну димність.