Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

3-11-2019

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Кожна господиня знає, що літо – прекрасний час для генерального прибирання. Тому прийшла пора взятися і за вікна, зробити їх не тільки чистими і прозорими, але і обов’язково приділити увагу рам. Як саме це зробити розповідає портал . Жінки знають безліч способів, як почистити вікна підручними засобами. Але часи змінилися, старих дерев’яних вікон майже не залишилося, а на зміну їм прийшли склопакети. Догляд за ними менш трудомісткий, але теж має свої особливості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі commercial window cleaning.
Розчин нанесіть на м’яку тканину і протріть раму по периметру. Її легко видалити, протерши профіль чистою вологою тканиною. Не використовуйте для очищення пластикових рам порошки і засоби з абразивним компонентами, а також жорсткі мочалки. На профілі утворюються подряпини і він швидко потьмяніє. Гумові вставки – ущільнювачі, які розташовуються по всьому периметру профілю і стулок, відповідають за герметичність, а також шумо – і теплоізоляцію.
При неправильному догляді вони можуть потріскатися. На чистий гумовий ущільнювач можна нанести трохи силіконового мастила або аптечного гліцерину. Чистою тканиною змастити всі гумки і розтерти. Мастило достатньо проводити 2 рази на рік. Гумові ущільнювачі бояться кислоти, луги і абразивів, адже під їх впливом матеріал руйнується. Важливо вчасно видаляти бруд з дренажних отворів, які розташовані в нижній частині профілю. Несвоєчасна очистка загрожує засміченням водовідливних каналів вікна.