Як позбутися від депресії.

8-30-2018

Як позбутися від депресії.

Печаль має багато назв: смуток, туга, горе, смуток, нудьга, меланхолія, відчай. Іноді печаль називають смутком, хоча більшість святих отців розділяють ці дві пристрасті. Чому – про це трохи нижче. Зараз найчастіше називають печаль депресією. І хоча в сучасному світі деякі пристрасті досягли небачених меж, смуток, відчай, втрата сенсу життя набули характеру справжньої епідемії. Печаль преподобний Ніл Синайський називає «хробаком в серці». Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Духовный целитель.
Ця пристрасть, як рак, що роз’їдає людину зсередини, може довести його до повної знемоги (а іноді до смерті), якщо не почати боротися з нею. Як і всяка пристрасть, смуток має цілком природне походження. Горе, страждання, скорбота, плач – звичайна емоційна реакція людини на деякі важкі обставини життя. Наприклад, коли вмирає близька людина, рідко хто залишиться байдужим, байдужим до цього. Відома голлівудська актриса Лупі Велес, якій було 36 років, вирішила покінчити життя самогубством.
Далі все пішло не за сценарієм. Саме бажання зрозуміти мету свого приходу в цей світ відрізняє людину від тварин. Обмежуючи свої потреби тільки фізіологією, він не може бути по – справжньому щасливий. Багато років тому, морозної ночі, я опинилася з маленькою дитиною на безлюдній вулиці. Свідомість і можна вимкнути лампочку. Свідомість і воно може припинити своє життя. Тут мова йде не про будь депресії.