Як навчиться грати у футбол.

8-30-2018

Як навчиться грати у футбол.

Футбол – найпопулярніша гра і вид спорту в сучасному світі. Не дивно, що майже всі хлопчики в дитинстві хочуть стати професійними футболістами. Але для цього необхідно в першу чергу навчитися грати у футбол. Стаття розповість про те, як це здійснити. По – перше, необхідно вивчити правила. Для гри у дворі досить знати, що не можна грати руками, а також необхідно забити більше голів, ніж інша команда. По – друге, навчитеся вести м’яч. Не відпускайте його далеко від себе. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі joma top flex купить в киеве.
Потрібно потренуватися вести м’яч з різною швидкістю. Одна справа, якщо ви обводите захисника, інше – робите вихід один на один з воротарем. Після цього необхідно навчитися віддавати пас. Він може бути як по землі, так і по повітрю. В іншому випадку краще зробити передачу по повітрю. Якщо ж треба передати м’яч в штрафний з центра поля, то краще зробити навіс. Ще одне важливе вміння – точно бити по воротах. Причому воно стане в нагоді всім, навіть захисникам. Буває так, що і вони забивають голи.
Найчастіше доводиться бити здалеку, тому це треба робити сильно і точно, також враховуючи розташування воротаря. Буде добре, якщо ви освоїте удар в один з верхніх кутів воріт, так як такі удари дуже важко зловити воротарю. Якщо ж ви знаходитесь прямо перед воротами суперника, то можна м’яко вдарити м’яч, немов ви віддаєте пас. Не бійтеся, воротар просто не встигне відреагувати на це. Також необхідно хоча б на початковому рівні навчитися захищати свої ворота.