Як налаштувати полив городу.

2-27-2018

Як налаштувати полив городу.
Як і людина, рослини мають свої потреби. Для існування їм потрібна певна територія, відповідна температура, світло, повітря і, звичайно ж, вода. Тому найважливішим завданням садівників є своєчасний і оптимальний полив ділянки, газону або зелених насаджень на дачі. При невеликих територіях і малій кількості рослин полив не є проблемою. Інша справа, якщо треба полити близько 20 соток землі, тягаясь зі шлангом. При цьому потрібно враховувати вид рослин, стадію зростання, час року, тип ґрунту. Погодьтеся, завдання не з легких. Саме в таких ситуаціях багато хто замислюється про те, щоб автоматизувати процес, налаштувати автоматичний полив. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі капельный полив.
Автоматичний полив (автополив) – це сучасний і зручний спосіб догляду за рослинністю. Він забезпечує максимально якісний полив всіх рослин на дачі, газону або присадибної ділянки. Такого ефекту можна домогтися ручним способом. Автополив тому так і називається, що система працює автономно, без втручання людини. Варто лише раз встановити і налаштувати автополив, і можна більше не турбуватися про регулярному надходженні води до рослин на ділянці і рівень зволоженості газонів. Автополив має ще один важливий плюс: система оснащена метеодатчиками, які реагують на зміни погоди, і в дощ полив здійснюватися не буде. Сидячи в квартирі, ви не будете турбуватися про те, що система поливає газон на дачі, незважаючи на дощ.
Крім економії часу, що економічна система в плані водозатрат і витрат електроенергії. Автоматичний полив, враховуючи потреби різних рослин, сам планує полив, так щоб вода надходила в потрібний час і в потрібній кількості. Ваш газон буде мати чудовий вигляд, і мало хто здогадається, що це все завдяки системі автополиву. Адже поливальні головки заховані під землею і піднімаються на поверхню тільки коли відбувається полив. Труби також закопують в землю на глибину 30-35 сантиметрів. Так що, автополив ніяк не зіпсує Ваш ландшафтний дизайн.