Винайдена нова система автонавігації

467

Дізнатися необхідний маршрут і напрямок руху автомобіля стане простіше. Завдяки новій системі навігації, винайденої фахівцями компанії Siemens і співробітниками університету Лінца, Австралія, водій зможе швидко визначити, куди йому треба їхати.


Винайдена нова система автонавігації

Традиційна карта з використанням технології глобального позиціювання з висоти пташиного польоту не так зручна, оскільки відразу визначити місце розташування буває важко. Тепер для того, щоб дізнатися напрям досить подивитися на дисплей, де стрілкою вказується передбачуваний шлях. При цьому на екрані відображається той вигляд, який водій спостерігає з кабіни.

Augmented Reality Navigational system використовує технологію GPS, карту місцевості, а також спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє визначати орієнтацію автомобіля. На додаток до цього на автомобіль кріпиться камера, одометр, що фіксує швидкість і гіроскоп, що дозволяє комп’ютеру дізнаватися розташування машини, коли сигнали GPS недоступні.

Зручна Система також і тим, що вона може перемикати різні режими перегляду, наприклад, тривимірне зображення поміняти на карту з висоти пташиного польоту.