Вибираємо взуття на літо.

1-10-2018
Вибираємо взуття на літо.

Взуття – основа гардеробу. З висловом засновника модного італійського імперії Джорджіо Армані навряд чи посперечаєшся. Якщо в далекі часи взуття була необхідна для захисту ніг від механічного впливу і служила в якості «обігрівача», то зараз про це елементі одягу багато говорить його різноманітність. Тільки різновидів річної жіночого взуття налічується більше 20, а загальна кількість атрибутів для ніг і не злічити. На взутті не можна економити, оскільки вибір неправильного атрибута для ніг «відгукнеться» хворобами суглобів, набряками і навіть целюлітом. Біль в ногах часто згодом відбивається на попереку. Щоб убезпечити себе від «неправильної» взуття, пропонуємо дотримуватися шести правилами «НЕ» при її виборі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить кроссовки саукони.
У цій статті ми не могли не торкнутися питання модних тенденцій на літнє взуття в цьому році. Для того, щоб розібратися, яка взуття буде трендової, АиФ.иа звернувся за порадою до фешн-експерту, телеведучому Данилу Грачову. За словами фешн-експерта, цього літа на ринку взуття будуть актуальні усі види: фліп-флопи, босоніжки, еспадрільї, слиперы та інші стильні атрибути для ніг. Фахівець у світі моди стверджує, що так звані «літні чоботи» з мереживами або з перфорацією втратили свою актуальність, хоча і полюбилися модницям кілька років тому. Не варто вибирати також сандалі-гладіатори.
Що стосується модних кольорів і відтінків у літньому сезоні-2014, то в цьому питанні вибір величезний: стильною буде виглядати взуття пастельних відтінків (від монохромного рожевої палітри до ніжного баклажанового кольору), з срібним і металевим блиском. Актуальною залишиться класика – взуття білого кольору. Нагадаємо, що білий колір надає образу радісні нотки і чистоту. Всі права на матеріали, розміщені на даному ресурсі, належать ТОВ «Видавничий Дім УМХ». Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «Видавничий Дім УМХ» заборонено. Редакція не надає довідкової інформації.