Все для маникюра интернет магазин

707

Інтернет магазин MissFifi – це магазин професійної косметики та обладнання для нігтів і волосся. Ми пропонуємо: гель-лаки 16 кращих світових брендів, гелі для нарощування нігтів, лаки для нігтів і багато інші матеріали для манікюру і педикюру, великий асортимент продукції для волосся (як для салонів краси, так і для домашнього застосування). У нас все для маникюра интернет магазин.
У нас представлено тільки абсолютно оригінальна продукція американських виробників CND, IBD, EzFlow, Hand and Nail Harmony, SuperNail, Kodi Professional, All Season, Star Nail Internainal, Dashing Diva, Gena, ProLink Be Natural та ін, призначена для нігтів і рук, нарощування нігтів, манікюру, педикюру.
Тут ви можете купити гель-лаки провідних світових виробників: Shellac (Шелак), Gelish (Гелиш), IBD Just Gel, SuperNail ProGel (Прогель), гель-лаки Kodi Professional (Коді), KOTO, Naomi (Наомі) та інші. Всі гель-лаки, які ми продаємо, перевірені майстрами і досвідом, є абсолютно оригінальними автентичними продуктами високої якості (не підробки), мають гігієнічні висновки.
Також ми пропонуємо гелі для нарощування і корекції нігтів: CND Brisa, IBD, EzFlow, SuperNail, Kodi Professional, All Season, Star Nail і т. д.; матеріали для нарощування вій та вії Vivienne, Dolce Vita, Lidan; віск і матеріали для епіляції Holiday, Sibel, RICA, TSS, Allegra, Skin System і багато іншого.
Всі супутні матеріали, інструменти та обладнання, необхідне для роботи, Ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину: УФ лампи, фрезери та насадки, пилососи, все для педикюру і манікюру, витратні матеріали, матеріали для нейл-арту, перукарські аксесуари і техніку.