Вчені зясували межа любові

358

Любов не може бути вічною. Це довели вчені з італійського університету Павії (Pavia). Для свого дослідження вони залучили групу людей у віці від 18 до 31 року, деякі з яких були закохані в один одного, інші полягали в тривалих відносинах, а треті були одинаками.


Вчені з’ясували межа любові

Серед охоплених путами амура вони виявили значний вміст протеїну під назвою Nerve Growth Factor.
Проте зовсім по-іншому справа йшла з парами, які спілкувалися рік і довше. Рівень цього гена в їх організмі був на такому ж рівні, що і у одинаків.

За словами доктора Ензо Еманюэль (Enzo Emanuele), який очолював команду фахівців, це перша демонстрація зв’язку рівня NGF з закоханістю, вченим вдалося вперше з’ясувати, яку важливу роль відіграє ця молекула в соціальній поведінці людини.

Дослідники пояснюють високий рівень NGF на першому етапі спілкування тим, що в цей момент він необхідний для формування відносин, у той час як пізніше це не є таким важливим чинником.

Тести показали, що вміст NGF у закоханих знаходиться на рівні 227 одиниць, а у людей, що перебувають у тривалих відносинах, цей показник становив 123 одиниці, повідомляє Ananova.