Вчені довели існування телефонної телепатії

332

Багато людей стикалися з феноменом, коли зненацька лунав телефонний дзвінок від людини, про яку ви подумали. Тепер учені говорять, що їм вдалося довести те, що називається телефонної телепатією.
Руперт Шелдрейк, чиє дослідження підтримувалося Коледжем Трініті, Кембридж, заявив, що він провів експеримент, який показав: подібне явище має місце при телефонних дзвінках та електронному листуванні.


Вчені довели існування телефонної телепатії

Кожна людина, який брав участь у дослідах, повинен був назвати імена та номери чотирьох своїх родичів або друзів.
Вибірково у випадковому порядку їм телефонували і просили набрати номер того учасника, який мав ідентифікувати абонента перед тим, як відповісти на дзвінок.

Респонденти потрапляли в точку в 45% випадках. Якби учасники просто випадково вгадували, цей показник був би набагато менше.
Ті ж самі результати показав і досвід роботи з електронною поштою.

Однак деяких фахівців поки що бентежить той факт, що в дослідженні брало участь не так багато людей – усього 63 у телефонних розмовах і 50 в експериментах з електронною поштою, а це викликає деякий скептицизм.

Тим не менш Руперт Шелдрейк має намір рухатися далі в цьому напрямку і простежити виникнення цього феномена при передачі SMS, повідомляє Red Orbit.