В Японії хочуть побудувати найбільшу вежу

1077

У японському Токіо планують побудувати найбільшу в світі вежу. Її висота сягатиме 600 метрів.
Ця споруда також буде функціонувати як телевізійна і радіостанція до 2010 року.

Tobu Railway стане однією з компаній, що беруть участь у проекті. Вона володіє територією Суміда в східній частині Токіо. Вартість зведення вежі оцінюється в 420 млн. доларів.
Телевещательные компанії готові вкласти в цей проект зі свого боку кілька сотень мільйонів ієн.

Нова токійська вежа, таким чином, перевершить за своїми розмірами існуючу, висота якої дорівнює 333 метри. Вона була побудована в 1958 році в центрі Токіо і є місцевою визначною пам’яткою.

Компанії, що займаються телемовленням, зараз використовують Tokyo Tower для передачі сигналу цифрового і аналогового телебачення.

Незважаючи на такі величезні розміри, нова вежа до моменту своєї споруди не стане найвищою в світі. Нині возводящееся будівля Burj Dubai матиме висоту 800 метрів. У 2008 році її будівництво планується завершити.

Зараз найбільшим спорудою вважається башту Taipei 101 в Тайвані, яка буде на 300 метрів нижче, ніж башта у Дубаї. Нагадаємо, Zhelezyaka.com раніше писала про будівлі, яке передбачається побудувати в Кувейті. Його висота складе 1 км, однак поки ясності щодо того, чи з’явиться вона в найближчому майбутньому, поки немає.