У Росії куплений перший вирутальный місто за $28 тис.

312

Ціле місто в онлайновому світі Wizards World проданий у приватні руки. Сума угоди склала $28 тис. і включає в себе “будівництво” і оренду міста в розрахунку за два роки. За словами гравця-покупця, який побажав залишитися невідомим, місто створюється для власних розваг, своїх друзів, спілкування, нової якості гри.

Місто вже отримало назву — Эдэмиан, а також відповідний зовнішній вигляд у стилі фентезі. У ньому будуть побудовані всі міські будівлі: Мерія, Таверна, Арена, Замки, Магазин, Храм, Вежа Кланів, Майстерні, Пошта, Банк та ін За бажанням власника можуть бути спроектовані і відкриті додаткові будівлі. Після відкриття міста наприкінці квітня разом з ключами від міста покупець отримає в своє розпорядження важелі управління міською казною і службами.

Російський віртуальний місто дорожче американського віртуального острова, але дешевше американської віртуальної космічної станції. У зарубіжних англомовних іграх відомі через ЗМІ великі покупки віртуальної власності можна порахувати на пальцях однієї руки – за $26,5 тис. був куплений острів, а за $100 тис. – віртуальна космічна станція, повідомляє Web Ineractive World.