У Перу знайдений храм-календар віком 4 тис. років.

466

Археологи знайшли в районі храму Лисиці у Буена Віста, Перу, величезний календар, сформований з скульптур, розташованих по колу.
Календар, який датується 2200 р. до н. е., є найдавнішим відомим будовою в Америці. Схожі споруди були виявлені на території цивілізації майя в Мексиці, проте їх конструкції мають вік 2 тис. років.


Храм в Перу

Перуанський календар представляв собою грандіозну споруду 4 тис. років тому. Будова обмазано глиною, змішаною з травою, і забарвлена в яскравий жовтий і червоний кольори. Воно служило для визначення часу по зірках, що представляло особливу важливість в сільському господарстві.

Основні небесні явища, такі як схід і захід сонця в період рівнодення та сонцестояння, відображалися у вигляді ліній, що тягнуться до входу в храм, скульптур і порожнин.

Принесення в храм складалися, головним чином, з бавовни, фруктів, гарбузів, бобів і трави. У храмі також знайшли молюсків, крабів і кістки риб.

Вчені не виявили свідчень людських жертвоприношень, однак вони натрапили на загорнену в тканину мумію, яка лежала в позі ембріона.

Археологи планують продовжити розкопки в цьому місці цього літа, повідомляє Discovery.

Храм в Перу
Храм в Перу