Цегла облицювальна

770

Облицювальну цеглу купити у Львові та в Києві можна самовівозом з наших складів, також Ви можете замовити доставку прямо на будівельну ділянку краном-маніпулятором. Наші склади знаходяться у Львові, а також у Києві на лівому та правому березі. У нас найкраща цегла облицювальна.
При гуртових поставках доставка здійснюється із заводу виробника прямо на будівельний об’єкт (при цьому ціна на Облицювальну цеглу буде на порядок нижче, оскільки в цьому випадку не враховуються складські витрати).
Менеджери нашої компанії допоможуть Вам з правильним є вибором, прорахують ціни з доставкою на об’єкт.

ЯК ВИБРАТИ ЦЕГЛУ ОБЛИЦЮВАЛЬНУ
Перед купівлею облицювальної цегли спочатку необхідно визначитися, який краще підійде вид: суцільний чи порожнистий.

Облицювальна цегла Пам ” ятайте, що лицьова поверхня цеглини може бути оформлена в декількох варіантах: бути рифленою, гладою або офактуреною. Рельєфна фактура облицювальної цегли досягається за допомогою обробки передбаченими металевими облаштуваннями вологої заготівлі, так, наприклад, це можуть бути йоржі, гребінки, рифлені валики. Тільки кожен клієнт індивідуально вибирає необхідну йому фактуру.
Найголовніше, цікавтеся якістю облицювальної цегли, яку Ви збираєтеся купувати, а потім вже вибирайте відповідне вам дизайнерське оформлення.