Топ 5 країн для здобуття середньої освіти

6-4-2018

Куди ж краще відправитися на навчання? Представляємо вам топ-5 країн для здобуття середньої освіти. 1. Фінляндія. Принципи рівності й свободи стоять на чолі фінської освіти. Але це краще середню освіту у світі ще по ряду причин. Фінляндія посідає перше місце в світі за кількістю видаваної дитячої літератури, а фінські діти і підлітки — найбільш читаючі в світі. Дивно, як вдається досягти такого результату, адже оцінки в школі грають далеко не першорядну роль. Учнів не перевантажують домашніми завданнями і не залякують тестами. Навпаки — основний акцент тут робиться на вихованні особистості. Хочу порекомендувати почитати про учеба за рубежом

Дітям допомагають стати більш самостійними, вчать спілкуватися з іншими людьми, розвиватися і цінувати індивідуальність. Всю інформацію підносять в ігровій формі. А до семи років дітей не змушують ні читати, ні рахувати, щоб у них було повноцінне дитинство. Навчання у державній школі Фінляндії можна фінською або шведською. Не потрібно складати вступних екзаменів, не пропонують з ранніх років визначатися зі спеціалізацією. У приватних школах можливе навчання англійською, німецькою і навіть російською. Але це швидше виняток, так як відкрити приватну школу дуже складно. Освіта в Фінляндії прагнуть зробити максимально доступними для всіх дітей, забезпечуючи безкоштовним транспортом до найближчого навчального закладу. Для дітей з обмеженими можливостями створюють всі умови, щоб вони вчилися разом з іншими дітьми.

При найвищій якості Фінляндія пропонує безкоштовну освіту, чого немає практично ніде в світі. Особливу увагу у Фінляндії приділяють якості підготовки вчителів. Викладачів навчають методикам, допомагають відстаючим хлопцям впоратися зі складностями і успішно засвоювати матеріал. Робота педагогів гідно оплачується, тому в професію в підсумку приходять кращі з кращих.

2. Швейцарія — безумовно, одна з найкращих країн для здобуття середньої освіти. Великим попитом користуються державні школи. Тут саме якісна шкільна освіта, орієнтований на підготовку до подальшого навчання в університеті. Можна вчитися французькою, німецькою, італійською або англійською. Після занять школярі можуть вибрати для себе будь-яке хобі, будь то музика, малювання, кінний або вітрильний спорт. Завдяки програмі IB (International Baccalaureate) випускники швейцарських шкіл можуть вступати у вузи будь-якої країни світу. А ще в Швейцарії високий рівень безпеки, м’який клімат і комфортні умови для проживання.

3. Великобританії належить почесне місце в списку кращих країн для навчання. Кожна британська школа має свою історію і багатовікові традиції, а серед випускників приватних шкіл — багато відомих вчених, письменників, а також члени королівської сім’ї і прем’єр-міністри Великобританії. В основному школи розташовуються в невеликих містах поряд з природою. Це гарантує безпечне та комфортне проживання учнів. А за рахунок невеликих класів по 10-15 чоловік викладач може приділити достатньо уваги кожному з них. Навчання чергується з творчими та спортивними заняттями, відповідно до побажань дитини. З 9 класу школярам допомагають консультанти з вступу у внз. Вони дають рекомендації по вибору напрямку навчання, університету та послідовної підготовки до подачі документів. Диплом випускника старшої школи великої Британії — пропуск у всі вузи світу.

4. Нідерланди відомі своєю любов’ю до різних освітніх експериментів. Не дарма ця країна вважається однією з найпрогресивніших і ліберальних у плані освіти. Більше 90% голландців володіють англійською на пристойному рівні, тому в іноземців не виникне мовного бар’єру. Академічна система країни спрямована на розвиток особистості та індивідуальності кожного учня. Навантаження в школі невисока, тому що в учнів є достатньо часу на позакласні заняття та хобі. При цьому навчання в Нідерландах порівняно недороге.

5. Канада. Рейтинг країн за якістю освіти був би неповним без Канади. У канадських школах навчається досить багато іноземців. Учні самі вибирають більшість предметів, а також активно займаються практичною і мовною підготовкою. Ви можете розраховувати на високий рівень викладання, всебічний розвиток дитини і ідеальні умови проживання. Атестат про середню освіту, отриманий в Канаді, відкриває двері у всі міжнародні університети. Не помилитися з вибором країни для навчання можна лише аналізуючи всі плюси і мінуси. Тому завжди залишається відкритим питання: «В якій країні найкраще шкільна освіта?».