Тінейджери не дають Sony розмальовувати стіни

144

Якщо сусідній будинок несподівано розмалювали графіті із зображенням молодої парочки з приставкою, не варто дивуватися і кликати правоохоронців. Можливо, це всього лише картинки, зроблені руками Sony. Нещодавно компанія запросила кількох художників, які повинні будуть розписувати навколишні будинки балончиками з фарбою.


Тінейджери не дають Sony розмальовувати стіни
Тинейджеры не дают Sony разрисовывать стены
Тінейджери не дають Sony розмальовувати стіни

Однак подібна ініціатива зустріла протест з боку добропорядних мешканців. На їх бік також встали тінейджери, які не зазнали наявність чужорідних елементів на рідних стінах.
І хоча Sony і заявляє, що кампанія проводиться тільки при вирішенні власника будинку, невдоволення з боку мешканців Сан-Франциско, де почався експеримент, все більше посилюється. Як кажуть в Sony, наступною мішенню стануть міста Нью-Йорк, Чикаго, Атланта, Філадельфія, Лос-Анджелесі та Маямі, повідомляє Wired.

Розцінки компанії за нанесення графіті становить близько 100 доларів за розміщення зображення на одній стіні протягом двох тижнів. Sony-не єдина фірма, яка спробувала просунути свій товар таким неординарним способом. Однак раніше спроби компаній що-небудь написати на стінах закінчувалися штрафами. Так у 2001 році IBM змушена була виплатити близько 100 тис. доларів владі Сан-Франциско і Чикаго за нанесення графіті.