Телефон буде стежити за особою свого власника

319

Японською компанією NTT DoCoMo був випущений телефон, який здатний дізнаватися свого власника. Крім того, апарат автоматично блокується, якщо той піде досить далеко від нього. У разі втрати таку трубку можна буде легко відшукати за допомогою супутника.


Телефон буде стежити за особою свого власника

Модель P903i буде поставлятися з невеликою чорною карткою, що виконує роль електронного ключа і бездротовим чином соединяющейся з основним пристроєм.

Якщо власник з картою в кишені піде на значну відстань, телефон зрозуміє, що господар зараз далеко і заблокується для того, щоб з його допомогою можна було дзвонити.

Користувач може вибрати граничну дистанцію, по досягненні якої відбувається блокування. Наприклад, 8 метрів, 20 метрів або 40 метрів.

Додаткові заходи безпеки не перешкодять цьому телефону, впевнені в компанії, оскільки його будуть використовувати і в якості кредитної картки.

Крім електронного ключа в новинці передбачена функція розпізнавання обличчя. Для цього власникові телефону спочатку необхідно зробити, принаймні, три знімки себе в різних умовах.
Згодом при кожному відкритті пристрій буде включати камеру для аутентифікації.