США розробляє нову зброю на основі дзеркал

181

У дослідницькій лабораторії в Нью Мексико зараз ведуться розробки нової системи з двох дзеркал, яка, відображаючи високоінтенсивний лазерний промінь зможе руйнувати в майбутньому наземні цілі і боєголовки.

Протягом декількох тижнів на базі в Киртлэнде проводилося тестування нового зброї. Фахівці з військових сил США і компанії Boeing застосували лазер потужністю 1 кВт і відображає систему, розташовану на відстані 3 км.

Лазерний промінь успішно був перенаправлений і потрапив по цілі. Система складалася з двох дзеркал шириною 75 см, що знаходяться близько один до одного. Їх підвісили на висоту 30 метрів за допомогою крана.
В майбутньому американські фахівці мають намір розмістити відображає систему на великих висотах. Це дозволить наносити удар по будь-яких цілях на землі практично миттєво.

Приймає дзеркало буде збирати світло і потім передавати його через спеціальну систему, що визначає перешкоди, що виникли в атмосфері, і коригує сигнал. Після коригування друге дзеркало посилає промінь на задану ціль.
Лазерна установка при цьому повинна мати потужність 100 – 1000 кВт, повідомляє New Scientist.