Собака викликала по мобільному службу порятунку

325

Бігль Белль – перше тварина, яка 19 червня удостоївся престижної премії фонду VITA: цей фонд займається рекламою мобільних телефонів як “помічників” у надзвичайних ситуаціях. Собака врятувала свого господаря-діабетика, самостійно набравши номер телефону швидкої допомоги. “Я впевнений, що якщо б Белль не було зі мною в той ранок, сьогодні мене не було б в живих”, – заявив її власник Кевін Уівер. “Белль не просто моя рятівниця: вона моя найкраща подруга”, – додав він.

Кевін Уівер купив дворічну Белль, щоб вона становила йому компанію. Але коли він почув про асоціацію, що спеціалізується на дресирування собак для діабетиків, він вирішив, що їй слід пройти програму навчання.

Белль навчилася розпізнавати рівень цукру в крові господаря, кілька разів в день облизуючи її язиком і нюхаючи кінчик його носа. Коли цукор падає до неприпустимого рівня, вона може попередити його про це, поскулив і кілька разів вдарив лапою.

Прокинувшись вранці 7 лютого цього року, Кевін Уівер, що живе в штаті Флорида, відчув себе погано. Собака скавучала і штовхала його лапою, але він подумав, що вона просто проситься погуляти. Через кілька хвилин він втратив свідомість.

Белль тут же знайшла мобільний телефон господаря і зубами натиснула на цифру 9: цього її навчили дресирувальники. Номер служби “911” був запрограмований, і вже через кілька хвилин машина швидкої допомоги була на місці, повідомляє Inopressa.