Собачка Баскервіллів від Philips

731

У компанії Philips готуються представити першу в світі одяг, який може світитися подібно дисплею. Наприклад, на куртці, виготовленої за технологією Lumalive можна показувати рекламні повідомлення, різноманітну графіку з мінливими барвами.
Вперше незвичайне вбрання незабаром зможуть побачити відвідувачі виставки IFA (Internationale Funkausstellung).

Як кажуть в компанії, що світиться одяг вже може бути запущена в комерційне виробництво. Принцип дії розробки заснований на застосуванні світяться світлодіодів, повністю інтегрованих в тканину. Це нітрохи не заважає гнучкості одягу.

Фахівці компанії не мають наміру зупинятися на досягнутому і планують впроваджувати нову технологію не тільки в куртки та сорочки, але і штори, диванні подушки та покривала. На їхню думку, світлодіоди нададуть сприятливий вплив на настрій їх власника і позитивно вплине на його поведінку.

Вся електроніка в одязі, створеної за технологією Lumalive, в тому числі батарейка, прихована від сторонніх очей. Зображення демонструється за допомогою панелі розміром 200х200 мм Куртку можна легко випрати, благо електронна начинка легко виймається, повідомляє Physorg.