Що таке зелений туризм.

9-5-2018

Що таке зелений туризм.

Садиба розташована в тихому, райському куточку сільського обійстя на околиці р. Територія садиби виконана і дизайнерські відпрацьована в стилі сільської садиби, де є живий куточок з домашніми тваринами та птахами. На території розташовані декоративні водні гірки, затишні альтанки, стаціонарний барбекю. Для любителів фінської сауни пропонується цілий банний комплекс з басейном. Будівлі виконані з екологічно – чистого оциліндрованого бруса закарпатської сосни. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі празднование дня рождения.
Пропонується розміщення в 2 – х, 3 – х місцевих номерах зі всіма зручностями: патиновані двоспальні ліжка, тумбочки, світильники та ін Всі номери укомплектовані телевізором, холодильником, кондиціонером. На території є альтанка з обіднім столом, дитячий майданчик, стоянка для автомобіля. Тут організовано тихий і спокійний відпочинок для сімейних пар та молодих сімей, для всіх, хто віддає перевагу цивілізований сільський дизайн і усамітнення.
Організовуються культурно – розважальні заходи: екскурсії по туристичних маршрутах міста Мелітополя та Мелітопольщини, поїздки та відпочинок на березі Азовського моря (курорт Кирилівка, коса Пересип і Федотова коса), купання в термальних джерелах на Арабатській стрілці, пішохідні, велосипедні прогулянки та вечірній відпочинок у міському парку, в кафе і ресторанах. Приймаються індивідуальні та колективні заявки, пропонується бронювання номерів з передоплатою і організацією трансферу.