Санатории трускавца

6-6-2017

В мальовничих горах Східних Карпат розташувалося невелике місто Трускавець. Передгір’я, листяні і хвойні ліси, цілющі джерела – тут є все для цікавого повноцінного відпочинку. Місто-курорт Трускавець відомий по усьому світу своїми цілющими мінеральними джерелами. Ми пропонуемо найкращі, санатории трускавца.

Наприклад, вода «Нафтуся» славиться як унікальний помічник в боротьбі із захворюваннями печінки, нирок, жовчовивідних шляхів, а також корисна для нормалізації обміну речовин. Унікальна мінеральна вода Трускавця сприяє активному виведенню каменів з нирок, позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози.

Трускавець

На сьогоднішній день Трускавець – один з найбільш відвідуваних курортів в Україні. В місті функціонує близько двадцяти санаторіїв різного класу і спрямованості, а також безліч пансіонатів та оздоровчих таборів для дітей. Щорічно місто приймає близько трьохсот тисяч гостей з усього світу! Приїжджаючи сюди приготуйтеся до того, що ви помолодшає не тільки тілом, але і душею.