Samsung SGH-P310: телефон-кредитка в шкіряному чохлі

350

Компанія Samsung Electronics представила досить гарну модель телефону, призначеного для бізнес-користувачів.
Розміром з кредитну карту Samsung SGH-P310 відрізняється надзвичайною компактністю — всього 86х54х8,5 мм. Він поміститься не тільки в кишені, але навіть у гаманці.

В апараті товщиною всього 8,5 мм реалізовані багаті можливості: 2-мегапіксельна камера зі спалахом, сенсорна клавіатура, отзывающаяся на легкий дотик, підтримка Bluetooth з можливістю підключення бездротової стереогарнітури, 80 мегабайт вбудованої пам’яті і слот для карт пам’яті microSD. Незважаючи на тонкість, апарат оснащений широким 1,9-дюймовим TFT-дисплеєм для зручності користування мультимедійними функціями при роботі в Інтернеті, що відображає 262 144 відтінки світла при здатністю 240х320 пікселів.

Передбачені такі важливі для бізнес-користувачів опції, як перегляд офісних документів і “В-вихід, дає можливість провести презентацію прямо з телефону або під час відпочинку подивитися власний фільм, адже вбудована камера дозволяє робити не тільки фотографії, але й відеоролики. Крім того, є можливість бездротової роздруківки щойно зроблених фотографій на принтері, що підтримує протокол PictBridge, без необхідності підключення до комп’ютера. А вбудована пам’ять і слот зовнішньої пам’яті забезпечують можливість переносити дуже великі об’єми даних, в тому числі і музики, яку можна на дозвіллі або у дорозі прослуховувати за допомогою бездротової стереогарнітури.

На російському ринку SGH-310 з’явиться в кінці вересня за рекомендованою роздрібною ціною 14 тис. рублів.